• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Міністерство оборони України
  5. Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ розповів про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника на об’єкти критичної інфраструктури
Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ розповів про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника на об’єкти критичної інфраструктури
  • Командування об'єднаних сил ЗС України
  • 4 лютого 2023, 19:07
  • 308243

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ розповів про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника на об’єкти критичної інфраструктури

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ про заходи протидії проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника на об’єкти критичної інфраструктури:

- На даний час охорона та оборона державних об’єктів критичної інфраструктури у Північній операційній зоні здійснюється за посиленим варіантом.  

Для відбиття можливого проникнення на територію України озброєних військових груп противника на основних маршрутах можливого руху облаштовані вогневі опорні пункти, а також організована взаємодія з підрозділами всіх Сил оборони щодо порядку оповіщення у разі виявлення ДРГ противника.

Щоденно на ділянках відповідальності виставляються посилені прикордонні наряди, здійснюється моніторинг прилеглої території з використанням безпілотної авіації, ведеться постійне спостереження за повітряною обстановкою всіма засобами ППО.

Також проводяться заходи із додаткового інженерного облаштування позицій та нарощування інженерного обладнання.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє