Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Довіряй дільничному – довіряй поліції

2392 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

На плечах дільничних офіцерів поліції лежить відповідальність за безпеку громади на ввіреній дільниці, а понад 40 % правопорушень розкрито завдяки їхньому професіоналізму. Сьогодні цей поліцейський підрозділ відзначає професійне свято.

На території прифронтового регіону несуть службу близько 380 дільничних офіцерів поліції, кожен з них обслуговує до 10000 громадян. Тільки в цьому році завдяки дільничним розкрито понад 1800 правопорушень. А за результатами минулого – підрозділ дільничних офіцерів поліції Донеччини визнано найкращим в Україні.

Сьогодні країна святкує 97-ту річницю з дня створення служби. Офіційною ця дата стала у 2004 році.

З професійним святом дільничних офіцерів привітав та відзначив найкращих очільник поліції Донеччини Микола Семенишин. Генерал поліції зазначив, що підрозділ дільничних – універсальний, оскільки від їхньої компетентності залежить правопорядок на території прифронтового регіону та рівень довіри населення до поліції в цілому.

 

Відділ комунікації

поліції Донецької області

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення