Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Командування об'єднаних сил ЗСУ : ПРОТИТАНКІСТИ ДЕМОНСТРУЮТЬ ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Командування об'єднаних сил ЗСУ : ПРОТИТАНКІСТИ ДЕМОНСТРУЮТЬ ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ
164860 ПЕРЕГЛЯДІВ

В угрупуванні військ, яке утримує позиції на південному напрямку, за наказом командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва проведено перевірку артилерійських протитанкових підрозділів з виконання завдань за призначенням.

Командування об'єднаних сил ЗСУ

Захід відбувся на одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області. Воїни-протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків до виконання стрільби, які вони вдосконалюють під час щоденних тренувань і навчань.

Командування об'єднаних сил ЗСУ

— Зокрема, під час перевірки, підрозділ здійснював вихід на рубіж відкриття вогню, облаштування позицій, проведення артилерійської розвідки, наведення гармат за цілевказівками корегувальників, а також дії за ввідними з переходу на різні режими ведення вогню, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командування об'єднаних сил ЗСУ
За його словами, наразі враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів.

Командування об'єднаних сил ЗСУ
— Особливістю даного заходу виявився той факт, що артилерійський протитанковий підрозділ очолює військовослужбовець-жінка, молодший лейтенант Каріна Н. ЇЇ правильні та своєчасні команди дозволяли підлеглим діяти впевнено. А, це в умовах дефіциту часу, завжди вирішує успіх операції, — зазначив командувач.

Командування об'єднаних сил ЗСУ
Він також додав, що завдяки впровадженню гендерної рівності у секторі безпеки та оборони, відношення до обіймання командних посад жінками дещо змінилося.

Командування об'єднаних сил ЗСУ— Зараз ситуація змінилась: як у Збройних Силах України, так і в суспільстві вже сприймають той факт, що жінки не тільки можуть проходити військову службу, а й бути командирами підрозділів, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командування об'єднаних сил ЗСУ

Слова командувача підтвердили й результати перевірки. Завдяки сумлінності й ініціативі командира всі завдання підрозділом були виконані успішно. Воїни-протитанкісти вчергове довели, що завжди готові до виконання бойових завдань.


Разом переможемо!

Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України

Теги: ЗСУ,Командування об'єднаних сил ЗСУ,Збройні Сили України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення