Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

НАБУТТЯ ДОСВІДУ З УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ ОБОРОНИ

НАБУТТЯ ДОСВІДУ З УПРАВЛІННЯ СИЛАМИ ОБОРОНИ
168288 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперативний збір з керівним складом Командування об’єднаних сил Збройних Сил України став черговим етапом набуття спроможностей щодо участі у стратегічному плануванні та управління силами оборони держави.
Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, у заході беруть участь Головнокомандувач Збройних Сил України, начальник Генерального штабу ЗС України, а також командувачі видів (родів) військ, керівники органів військового управління ЗС України та органів управління інших складових сил оборони.
– Оперативний збір має на меті вдосконалення потрібного рівня теоретичних знань та фахової майстерності у керівного складу Командування, що необхідні під час виконання поставлених завдань на пунктах управління, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, наразі військовослужбовці опрацьовують алгоритми роботи підпорядкованих структурних підрозділів під час планування застосування та управління силами оборони у ході підготовки та ведення операції.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео