Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Командування об'єднаних сил ЗС України НАВЧАННЯ З ПРОТИДІЇ ДИВЕРСІЙНО-РОЗВІДУВАЛЬНИМ ГРУПАМ

Командування об'єднаних сил ЗС України НАВЧАННЯ З ПРОТИДІЇ ДИВЕРСІЙНО-РОЗВІДУВАЛЬНИМ ГРУПАМ
2724 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Херсонській області підрозділами південного угрупування військ, що підпорядковане Командуванню об’єднаних сил ЗС України спільно з координаційною групою Антитерористичного центру при УСБ України проведено комплексне тренування щодо виявлення диверсійно-розвідувальних груп умовного противника та недопущення вчинення ним терористично-диверсійних атак на об’єкти критичної інфраструктури.
Як повідомив командир угрупування військ генерал-майор Володимир Миронюк, завдання з підтримання бойової готовності та навченості армійців, які несуть бойову службу на півдні України, є пріоритетним у низці покладених на них завдань з підтримання територіальної цілісності держави.
- Особовий склад добре справився зі всіма вводними, що надходили, демонструючи високий рівень професійної майстерності, - наголосив генерал-майор Володимир Миронюк.
Разом переможемо!

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео