Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Понад 3 млн грн зарплати за місяць - прокуратура домоглась повернення державі незаконно отриманих посадовицею в Маріуполі коштів

Понад 3 млн грн зарплати за місяць - прокуратура домоглась повернення державі незаконно отриманих посадовицею в Маріуполі коштів
208122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Судом задоволено у повному обсязі позовну заяву Лівобережної окружної прокуратури щодо стягнення на користь держави понад 3 млн грн бюджетних коштів.

Прокурори довели, що у березні 2022 року керівниця Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Маріуполя скористалась повномасштабним вторгненням військ рф в Україну та неправомірно нарахувала собі заробітну плату, збільшивши її у 87 разів. Замість належної їй згідно з укладеним контрактом щомісячної виплати у розмірі 34,6 тис. грн посадовиця отримала понад 3 млн грн.
 
 
Ставши мільйонеркою, жінка звільнилась з посади.
 
Матеріали кримінального провадження стосовно посадової особи за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України) передано за підслідністю до НАБУ. Її банківські рахунки арештовано. Після набуття рішенням суду чинності кошти, стягнуті завдяки втручанню прокуратури, буде повернуто на користь держави.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео