Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура через суд повертає державі безпідставно переплачені кошти за поставлений природний газ для потреб аграрного ліцею – майже 110 тис грн

Прокуратура через суд повертає державі безпідставно переплачені кошти за поставлений природний газ для потреб аграрного ліцею – майже 110 тис грн
210778 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ювенальні прокурори Старобільської окружної прокуратури Луганської області у судовому порядку домоглися повернення до держбюджету коштів, незаконно сплачених за поставлений природний газ для потреб аграрного ліцею.

Мова йде про майже 110 тис грн, які суб’єкт господарювання отримав за рахунок штучного збільшення ціни на природний газ.

Встановлено, що у 2020 році між одним із ліцеїв Луганської області та ТОВ укладено договір на закупівлю природного газу.

Надалі сторони уклали 3 додаткові угоди. На їх підставі ціну на товар збільшили на майже 33%, а обсяг постачання зменшили.

Прокурори у суді довели, що ціну на природний газ для потреб закладу професійної освіти завищили безпідставно. Відтак було порушено норми законодавства про публічні закупівлі.

Господарський суд Луганської області підтвердив правомірність позиції прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі.

Наразі ювенальні прокурори вживатимуть заходи для реального виконання рішення суду – повернення цієї суми на користь Міністерства освіти і науки України, яке було розпорядником коштів.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео