• Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Боротьба з корупцією
  5. Підсумки задекларованих черкащанами доходів, отриманих у 2023 році
Підсумки задекларованих черкащанами доходів, отриманих у 2023 році
  • Головне управління ДПС у Черкаській області
  • 11 лютого 2025, 17:00
  • 322395

Підсумки задекларованих черкащанами доходів, отриманих у 2023 році

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська озвучила підсумки декларування доходів, отриманих у 2023 році. 

Так, до ГУ ДПС у Черкаській області громадянами подано понад 11 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік. Загальна сума задекларованого доходу перевищує 4,5 млрд грн.

Громадяни визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 62,9 млн грн та 10,7 млн грн військового збору.

Станом на початок 2025 року 646 громадян області задекларували отримані за попередній рік доходи у розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, сягає понад 2,7 млрд грн. Мільйонерами задекларовано до сплати 28,2 млн грн ПДФО та 4,1 млн грн військового збору.

Із початку року майже 5 тисяч мешканців області задекларували право на податкову знижку на загальну суму до повернення з бюджету 24,2 млн грн.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє