Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Потрібно й надалі забезпечувати незалежність антикорупційних інституцій — Група підтримки України в Єврокомісії

Потрібно й надалі забезпечувати незалежність антикорупційних інституцій — Група підтримки України в Єврокомісії
224578 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останні декілька років у сфері протидії корупції в Україні зроблено більше, ніж за попередні 20. Однак, не варто очікувати, що ситуація у державі зміниться за одну ніч. Таку думку висловив лідер Групи підтримки України з питань юстиції та внутрішніх справ Європейської комісії Франк Поль.

 

Під час круглого столу щодо боротьби з корупцією в Україні, який відбувся 21 березня 2018 року у Брюсселі (Бельгія) за підтримки Європейського політичного центру та представництва Канади в Європейському Союзі, він зазначив: «Румунія досягла успіху у боротьбі з корупцією після 10 років дуже важкої роботи. Це доводить, що Україна також не має очікувати швидких змін. Це — постійна боротьба».

За словами Франка Поля, добрим сигналом для боротьби з корупцією є опір, який чиниться зусиллям антикорупційних органів.

«Це означає, що вони стали загрозою корупціонерам. Тому ми повинні робити все, щоб утримувати їх незалежність», — підкреслив лідер Групи підтримки України.

НАБУ України.

Теги: національне антикорупційне бюре,корупція

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення