Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Приїхали, взяли і поїхали

196589 ПЕРЕГЛЯДІВ

 Ось приблизно така схема у всіх грабіжників аграрію. Поки прес-центр Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів повідомляє, що країна невпинно збільшує експорт зернових за кордон, ми у дійсності втрачаємо його ще в межах України.

 Більше 25 випадків викрадення зернових культур було зафіксовано тільки на Одещині, а як щодо цілої України? Реакція поліції на злочини незрозуміла, а абсолютна незацікавленість у їх розкритті помітна одразу. Замість швидких дій щодо пошуку винних, слідство постійно затягується. Напевно, схема «відкату» й досі працює. Ну звичайно, треба родину на відпочинок вивезти закордон, поки сонечко гріє. Доки постраждалі чекають роз’яснення цієї справи, викрадення продовжують відбуватись на Вінниччині, Миколаївщині та інших областях країни. А крадіжки зерна на залізниці й досі шокують неякісним пломбуванням вагонів, при тому, що Укрзалізниця стверджує, що цілісність на вагонах не порушена, тому не несе відповідальності за втрату вантажу.

 Схем таких злочинів декілька. Найпоширеніша: водій приїжджає на склад з підробленими документами та просто забирає вантаж. А що ви думали, підробка документів у нас завжди була на високому рівні, зроблять якісно не підкопаєшся. Відомі ще такі схеми: злочинці купують перевізника зі «стійкою» репутацією чи влаштовуються в логістичні компанії, а потім «зливають» всю інформацію та маршрути своїм спільникам.

На перший погляд, прості налагоджені схеми, але добре продумані – це все не виглядає на дрібне хуліганство. Після неодноразових таких випадків, виникає питання, куди це все реалізовують та найголовніше, хто є «кришею» цього темного бізнесу.

 Українці вдень та вночі тяжко працюють на полях, аби піднімати нашу країну в рейтингу аграрних. А вони замість того, щоб цінувати цю працю, легковажно продають її у великих обсягах, та й поліція продовжує зі всіма наявними матеріалами тягнути справи роками.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення