Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Колишню працівницю ГУ ДСНС України в Донецькій області визнано винною у неподанні е-декларації

Колишню працівницю ГУ ДСНС України в Донецькій області визнано винною у неподанні е-декларації
196702 ПЕРЕГЛЯДІВ

Приморським судом Донецької області 29-річну фахівця відділу матеріально-технічного забезпечення  Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Донецькій області притягнуто до відповідальності за нехтування Законом України  «Про запобігання корупції».

Працівниця відділу, будучи суб’єктом декларування, без поважних причин після звільнення з посади не подала декларацію особи, яка припинила свою діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

За принципової позиції  Маріупольської місцевої прокуратури №1 жінку визнано винною у порушенні вимог фінансового контролю (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП) та на неї накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.

Теги: #законісправедливість #Донецькаобласть ,#корупція, #декларація

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення