Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вінницькою місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо стягнення з суб’єктів господарювання плати за використання землі

Вінницькою місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо стягнення з суб’єктів господарювання плати за використання землі
112866 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вінницькою місцевою прокуратурою вивчено стан використання земель державної та комунальної власності під об’єктами нерухомості на території                 Вінницького району та м. Вінниці.

Установлено ряд випадків безоплатного користування земельними ділянками.

З метою стягнення з суб'єктів господарювання не сплаченої за використання землі плати Вінницькою місцевою прокуратурою ініційовано перед місцевими радами питання щодо визначення розміру безпідставно збережених коштів.

У поточному році місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Вінницької міської ради до суду скеровано 2 позови на суму понад 900 тис. грн. про стягнення безпідставно збережених коштів за час використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

Крім цього, за наслідками проведеної прокуратурою роботи на стадії досудового врегулювання спору, суб'єктами господарювання добровільно сплачено 117 тис. грн до бюджету однієї з сільських рад Вінницького району.

 

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео