Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Одесі на хабарництві викрито майора поліції

В Одесі на хабарництві викрито майора поліції
140669 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України, спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ в Одеській області та службовими особами Територіального управління ДБР, розташованого в м. Миколаєві, задокументовано протиправну діяльність старшого оперуповноваженого УБЗПТЛГУ НП в Одеській області.

Установлено, що майор поліції за незаведення щодо громадянки Т. оперативно-розшукової справи та неповідомлення органу досудового розслідування про нібито утримання нею місць розпусти та зайняття звідництвом на території м. Одеса вимагав від неї неправомірну вигоду
в сумі 1400 доларів США.

Після передання 02.07.2019 вказаної суми хабаря поліцейського затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі слідчі та прокурори проводять першочергові слідчі дії, обшуки за місцем проживання та роботи затриманого.

Військова прокуратура готує вказаній особі повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Досудове розслідування триває.

Теги: військова прокуратура, хабар, поліція, майор, звідництво

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення