Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Розслідування кримінального провадження за фактом перевищення службових повноважень співробітниками поліції,- на контролі у керівництва прокуратури Вінницької області

Розслідування кримінального провадження за фактом  перевищення службових повноважень співробітниками поліції,- на контролі у керівництва прокуратури Вінницької області
56424 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом  перевищення службових повноважень співробітниками Ямпілського ВП Могилів-Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області які, 03.07.2019, в приміщенні Ямпільського ВП, нанесли тілесні ушкодження затриманій особі та фільмували цей процес на відео.   

На даний час у кримінальному провадженні проводяться усі необхідні першочергові слідчі дії, встановлюються свідки події, призначено службове розслідування.

Кримінальне провадження розслідується слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому та перебуває на контролі керівництва прокуратури Вінницької області.

 

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення