Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Директора професійного училища зобов’язано сплатити штраф за преміювання своєї дружини

Директора професійного училища зобов’язано сплатити штраф за преміювання своєї дружини
197803 ПЕРЕГЛЯДІВ
Красноармійська місцева прокуратура забезпечила у суді розгляд адміністративних протоколів за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів, та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) КУпАП стосовно директора професійно-технічного училища м. Авдіївка.
 
 
 
 У судовому засіданні встановлено, що директор одного державного професійно-технічного навчального закладу м. Авдіївка з грудня 2018 по березень 2019  року особисто підписав накази про преміювання працівників та встановлення надбавок своїй дружині на загальну суму 9,3 тис грнпри цьому не повідомив про наявний реальний конфлікт інтересів департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Національне агентство з питань запобігання корупції та не самоусунувся в умовах реального конфлікту інтересів.
 
 
 
Суд визнав посадову особу винною у вказаних правопорушеннях та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3 400 гривень.
Теги: законісправедливість,Донецькаобласть

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео