Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ситнику вручили два адмінпротоколи на 10 і 15 тис. грн штрафу

Ситнику вручили два адмінпротоколи на 10 і 15 тис. грн штрафу
140891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Правоохоронці склали два адміністративні протоколи стосовно директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, в яких фігурує 10 і 15 тис. гривень.

 Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

 «Там два протоколи. В одному 10 тис. гривень, в іншому – 15 тис. гривень», – сказав Ситник.

 За його словами, в протоколах не йде мова про 100 тис. гривень.

 «Що там придумав генеральний прокурор, я не знаю. Це смішно. І замість того, щоб зараз ловити злочинців, я змушений бути в суді», – підкреслив Ситник.

 Раніше повідомляли, що Сарненський суд Рівненської області відмовив директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику у відведенні головуючого судді Рижого і продовжив розгляд адмінпротоколу щодо нього.

 Сарницкий районний суд Рівненської області пішов у дорадчу кімнату для винесення рішення по адмінпротоколу стосовно директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, якого підозрюють в корупції.

 Нагадаємо, сьогодні, 6 серпня, у Сарненському суді Рівненщини о 10:00 прохило судове засідання щодо розгляду справи про відпочинок директора НАБУ Артема Ситника в одному з мисливських угідь. Саме за цим фактом керівнику антикорупційного органу було вручено протокол про корупцію представником Національної поліції на трасі під Полтавою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення