Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За привласнення бюджетних коштів територіальної громади доведеться відповідати перед законом

За привласнення бюджетних коштів територіальної громади  доведеться відповідати перед законом

Вінницькою місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння коштами, виділеними на виконання робіт з капітального ремонту сільського будинку культури в одному із сіл Вінницького району.

Досудовим розслідуванням установлено, що сільський голова, спільно з керівництвом підприємства, що проводило роботи з капітального ремонту об’єкту, вносили до актів приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості про проведення робіт, які фактично не виконувались, чим завдали сільській раді матеріальної шкоди на загальну суму понад                 100 тис. грн.

Місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням сільського голови, директора підприємства та інженера технічного нагляду у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 4 ст. 358 КК України та ч. 2 ст. 28 - ч. 1 ст. 366 КК України, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років.

З метою відшкодування заподіяних збитків прокуратурою в інтересах держави заявлено цивільний позов.

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення