Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Вінниччині 32-річна шахрайка за 7 тис. грн обіцяла посприяти в отриманні групи інвалідності

На Вінниччині 32-річна шахрайка за 7 тис. грн обіцяла посприяти в отриманні групи інвалідності
84845 ПЕРЕГЛЯДІВ

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що жителька с. Борівка Чернівецького району Вінницької області, шляхом обману, повідомляла жителям міста Могилева-Подільського та району недостовірні відомості про те, що вона працює в Комунальному закладі «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня імені академіка О.І. Ющенка» та може забезпечити проведення висококваліфікованого медичного обстеження та лікування у вказаній медичній установі із подальшим сприянням в отриманні групи інвалідності, за умови оплати вказаного обстеження в сумі 7 тис. грн.

Після цього, 24 потерпілих особи, повіривши у достовірність зазначеної інформації, з метою проходження вказаного обстеження для себе і своїх рідних, перерахували на рахунок "медика" 229 тис. грн., Але не отримали ніякого медичного обстеження, а вказані кошти жінка привласнила та використала на власні потреби.

За вказані дії щодо протиправного заволодіння чужими грошовими коштами, Могилів-Подільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 32-х річній борівчанці у скоєнні 24 злочинів, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство).

На даний час, за процесуального керівництва місцевої прокуратури у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) дії, у тому числі щодо виявлення додатково осіб, які потерпіли від шахрайських дій вказаної особи.

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення