Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Найближчі десять років розбійник проведе за гратами

Найближчі десять років розбійник проведе за гратами
113151 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки принциповій позиції прокурорів Вінницької місцевої прокуратури, Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок відносно чоловіка, який, разом із спільником, представившись працівниками поліції, змусили потерпілого сісти до їхнього авто, де, нанесли йому  тілесні ушкодження, погрожуючи зброєю, протиправно заволоділи грошовими коштами та майном потерпілого на суму близько 5,5 тис. грн.

Так, у ході досудового розслідування та судового розгляду, раніше судимий обвинувачений вину у скоєному не визнавав. Однак, представлених стороною обвинувачення доказів виявилось достатньо для прийняття судом рішення про винуватість зловмисника у вчиненні злочинів, передбачених
ч. 1 ст. 353,  ч. 2 ст. 187 КК України та призначення покарання у виді позбавлення волі на строк десять років з конфіскацією майна, на чому і наполягала прокуратура під час судових дебатів.

 

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення