Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Тернопільщині викрили сільського голову в корупційних схемах видачі землі

На Тернопільщині викрили сільського голову в корупційних схемах видачі землі
28583 ПЕРЕГЛЯДІВ

Затримали посадовця оперативники управління захисту економіки в Тернопільській області, слідчі слідчого управління поліції області за процесуального керівництва обласної прокуратури під час одержання неправомірної вигоди. 

Правоохоронці встановили, що сільській голова за певну грошову  винагороду допомагав громадянам, які звернулися з відповідною заявою до сільської ради, безперешкодно отримувати земельні ділянки. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 КК України, було задокументовано факт вимагання посадовцем 20 тисяч гривень неправомірної вигоди. А саме, винесення на сесію сільської ради заяви та подальше позитивне вирішення питання про надання в оренду земельної ділянки для ведення підприємницької діяльності. 

У вівторок, 20 серпня, оперативники управління захисту економіки в Тернопільській області, слідчі слідчого управління поліції Тернопільщини за процесуального керівництва обласної прокуратури затримали сільського голову в службового кабінету та вилучили отриману ним «винагороду». 

Останнього затримано порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення про підозру. 

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення