Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Львові викрито у хабарництві завідувача кафедри вищого навчального закладу

У Львові викрито у хабарництві завідувача кафедри вищого навчального закладу
112897 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посадовець вимагав зі студента 6 тисяч гривень неправомірної вигоди.

 

 Оперативниками Управління захисту економіки у Львівській області, слідчими головного управління Нацполіції Львівської області за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону викрито злочинну схему вимагання та одержання неправомірної вигоди зі студентів одного з вищих навчальних закладів.

Встановлено, що завідувач кафедри одного з вищих навчальних закладів міста Львова вимагав 6 тисяч неправомірної вигоди зі студента за сприяння у позитивній здачі комісійної екзаменаційно - залікової сесії та захисту практики. 

Сьогодні, 21 серпня, посадовця було затримано одразу після одержання 6 тисяч гривень неправомірної вигоди. Додатково у робочому кабінеті фігуранта вилучено 8900 гривень та 850 доларів США. 

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення йому повідомлення про підозру.

Досудове розслідування триває.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення