Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За вчинене вбивство на рецидивістів чекає життя за гратами

За вчинене вбивство на рецидивістів чекає життя за гратами
226072 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокуратура Вінницької області здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного протиправного заподіяння смерті людині громадянином Росії та мешканцем Миколаївської області.

У ході досудового розслідування установлено, що 52-річний та 38-річний, раніше судимі чоловіки, вступивши у попередню злочинну змову, вранці 11.10.2014, з метою заволодіння чужим майном та звернення його на свою користь, проникли у домогосподарство жительки смт Тростянець. Злочинці, розподіливши між собою ролі, із застосуванням фізичного насильства, здійснили напад на жінку.   Поки один із них, у підсобному приміщенні домоволодіння, зв’язав їй руки та ноги, заклеїв дихальні шляхи липкою стрічкою та спостерігав за вулицею, аби не з'явились сторонні особи, інший, проник у будинок потерпілої та незаконно заволодів 1 тис. грн та виробами із золота.

Смерть у 41-річної жінки наступила від механічної асфіксії.

        З місця вчинення злочину зникли, а грошовими коштами та золотими виробами розпорядились на власний розсуд.

         У суді прокурор довів вину злочинців. 52-річний житель Миколаївщини,  скоївши кримінальне правопорушення, передбачене п.п. 6, 13 ч. 2 ст. 115 КК України, засуджений до довічного позбавлення волі та 38-річний громадянин Росії, що скоїв  кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 187 КК України, найближчих 9 років проведе за гратами.

 

Пресслужба прокуратури Вінницької області

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення