Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ДПСУ: Упродовж місяця на «зеленій» ділянці затримано 273 ящики сигарет

ДПСУ: Упродовж місяця на «зеленій» ділянці затримано 273 ящики сигарет
113331 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про відчутну стабілізацію на західній ділянці кордону йшлося сьогодні на відеоселекторній нараді, яка проходила в Адміністрації ДПСУ за участю керівництва відомства з органами охорони державного кордону.

Наголошувалося, що така ситуація склалася завдяки ефективному застосуванню резервів Держприкордонслужби, зокрема й курсантів академії прикордонного відомства.

Водночас, упродовж останнього місяця продовжувалися неодноразові спроби переміщення через кордон контрабандних тютюнових виробів.

У пунктах пропуску майже в 30 випадках виявлено та вилучено 98 ящиків сигарет, тоді як в липні – 59.

Крім того, на «зеленому» кордоні прикордонниками не допущено переміщення 273 ящиків сигарет, з них половина - на кордоні з Румунією. Це зменшення у 3 рази порівняно з попереднім місяцем (липень – 861 ящик).

Також наголошувалося про зменшення суми оцінки виявлених товарів майже на 40%. Якщо у липні товарів було затримано на 20,8 млн грн, то у серпні на 12,6 млн грн.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення