Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Затримали харківського викладача на хабарі

Затримали харківського викладача на хабарі
254295 ПЕРЕГЛЯДІВ

Управління СБУ Харківської області повідомляє, що співробітника Харківського університету було затримано на вимаганні з студентки 1000 доларів. Слідство постановило, що директор центру для іноземних студентів брав хабарі регулярно. Затримано його було, коли він вимагав 1 тисячу доларів у студентки з Марокко.

Іноземна студентка мала бути відрахована, так як невдало склала іспити. До неї надійшла пропозиція від директору центра, що за суму в тисячу доларів, він зможе закрити її іспити, а також вирішить питання щодо її відрахування. СБУ повідомляє, що чоловік працював не сам, а в парі з громадянином Іраку.

Під час обшуку, з яким нагрянуло управління до університету, вилучені гроші та документи, які підтверджують злочинні дії затриманих осіб.

Виявлене правопорушення розслідують по ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України (Одержання неправомірної вигоди). В найближчий час чоловіків буде засуджено та буде обрана міра покарання.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення