Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Херсонщині співробітники поліції викрили на хабарі голову районної ОТГ

На Херсонщині співробітники поліції викрили на хабарі голову районної ОТГ
31468 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники Управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчим управлінням поліції Херсонщини зафіксували факт отримання головою селищної об’єднаної територіальної громади одного з районів хабара. Службова особа отримала від місцевого жителя 2000 доларів США за надання паспорту прив’язки на розміщення малої архітектурної форми (МАФу) на території району.

За даною справою відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України.

Наразі кошти вилучені, опечатані й прикріпленні до матеріалів кримінального провадження у якості речових доказів. Особу затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. 

За скоєне службовій особі загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення