Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Кривому Розі співробітники поліції затримали на хабарі заступника голови селищної об’єднаної територіальної громади

У Кривому Розі співробітники поліції затримали на хабарі заступника голови селищної об’єднаної територіальної громади
37469 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оперативники Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції спільно з працівниками Криворізької місцевої прокуратури № 2 затримали посадовця біля одного із закладів громадського харчування. Він одержав хабар від громадянина у розмірі 7 тисяч доларів США.

За визначену суму заступник голови однієї з селищних об’єднаних територіальних громад пообіцяв позитивно вирішити земельне питання. А саме виділення земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

У результаті посадовцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.  

 У межах досудового розслідування буде перевірятися причетність до цього злочину інших посадових та службових осіб селищної ОТГ.

Наразі  суд розглядає питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення