Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Нещодавно екоінспектори склали 4 адмінпротоколи порушення через проведення ревізії на ЗТМК

Нещодавно екоінспектори склали 4 адмінпротоколи  порушення через проведення ревізії  на ЗТМК
44019 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зовсім недавно, зокремав в період з 7 по 13 листопада,запорізька екоінспекція провела рейди, а також традиційні перевірки стосовно ведення усіх норм щодо природоохоронного законодавства на підприємствах, а також ще у зв’язку з браконьєрством.

Екоінспектори вирішили вчинити не заплановану перевірку вимог на «Запорізькому титано-магнієвому комбінаті». Причиною такого не запланованого візиту стали численні скарги жителів, які проживають неподалік і потерпають від недотримання підприємством заходів безпеки. У ході перевірки було виявлено, що є вагоме порушення підприємства у зв’язку з природоохоронним законодавством, в більшій міри це стосується забруднення атмосферного повітря. Перевіривши дану установи працівники перевірки встановили та склали один протокол про порушення порядку викиду забруднюючих речовин в атмосферу і одразу ж три протоколи про те, що установа не дотримується правил та вимог щодо охорони атмосферного повітря при використанні підприємств.

Перевіряючи дану установу, екоінспектори також вирішили перевірити підприємсто « Фортуна» що також знаходиться у Запоріжжі, щоб неодмінно подивитись чи ця установа дотримується усіх раніше порушених вимог. У ході перевірки цього підприємства було виявлено чи малу кількість порушень. Комісія порушила кримінальну справу до якої буде притягнуто відповідальну особу за недотримання правил в сфері охорони навколишнього середовища.

На завершення цією перевірки було виявлено багато порушень та притягнено до відповідальності 7 людей, які будуть нести покарання за недотримання правил рибальства, а також одну людину буде притягнуто використання територій і об’єктів природно заповідника.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео