Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Голову сільської ради визнано винним у правопорушенні, пов’язаному з корупцією

Голову сільської ради визнано винним у правопорушенні, пов’язаному з корупцією
49359 ПЕРЕГЛЯДІВ

За участю Волноваської місцевої прокуратури Волноваським районним судом розглянуто протокол про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. ч. 1, 2 ст. 172‑7 КУпАП) стосовно голови Златоустівської сільської ради Донецької області.

Судом встановлено, що у листопаді минулого року чоловік, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, не повідомив у встановленому законом порядку Національне агентство з питань запобігання корупції і Златоустівську сільську раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів та підписав розпорядження про присвоєння собі чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та на нього накладено штраф у розмірі 3 400 грн.

Крім того, прокуратурою заявлено адміністративний позов в інтересах держави до Златоустівської сільської ради про визнання протиправним та скасування незаконного розпорядження.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео