Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Сумщині реалізували проект «Державність та патріотизм»

На Сумщині реалізували проект «Державність та патріотизм»
196113 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цей проект являє собою серію постерів про видатних уродженців Сумщини з числа державних, військових, культурних діячів, які своїми вчинками та за своєю значимістю слугують прикладом героїзму, свідомої державницької патріотичної позиції, та, в той чи інший історичний період, відігравали вагому роль у здобутті незалежності України

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, який очолює обласну координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання, 2018 рік став результативним щодо розвитку цього напрямку в Сумській області. Так, одним із значних здобутків стала реалізація проекту «Державність та патріотизм», ініціаторами та авторами якого були члени Сумської організації Національної спілки краєзнавців України, що очолює Олег КОРНІЄНКО.

«Будь-яку націю вирізняє її мова, історія і культура, – зазначив Іван Боршош. – Нам є чим пишатися і ці 12 постерів – це спосіб доступно для школярів та студентів розповісти про видатні події з історії Сумщини».

На 12 інформаційних плакатах висвітлені події періодів козацької доби; українського відродження; української революції 1917-1921 років; українського повстанського руху; Другої світової війни; інакодумство на Сумщині; здобуття та захист Незалежності України (події революцій «на граніті», «на траві», «Помаранчевої», «Революції Гідності»), а також події неоголошеної війни – російської збройної агресії проти України.

Як повідомила заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Ольга РЕЗНІЧЕНКО, у подальшому передбачається розповсюдження цих інформаційних матеріалів серед навчальних закладів області, в першу чергу серед загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів області.

За словами Олега Корнієнка, такі інформаційні плакати передбачені для використання у роботі вчителями кожної школи області, тому мають бути постійно доступними для учнівського загалу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення