Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Сумщині вже працюють представники місії ОБСЄ, які спостерігатимуть за перебігом виборчого процесу в області

На Сумщині вже працюють представники місії ОБСЄ, які  спостерігатимуть за перебігом виборчого процесу в області
56453 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрівся з представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за президентськими виборами в Україні Стефаном КОППЕ (Німеччина) та Радзіславою ГОРТАТ (Польща) для обговорення питань щодо організації та проведення виборів

Представники ОБСЄ перебуватимуть на Сумщині включно до проведення виборів, вони здійснюватимуть робочі поїздки по всій області з метою спостереження за підготовкою та проведенням виборів, дотриманням чинного законодавства.

Микола Клочко розповів спостерігачам про стан готовності області до проведення виборів, створення однієї тисячі виборчих дільниць на шести виборчих округах та їх матеріально-технічне забезпечення і запевнив Стефана Коппе та Радзіславу Гортат, що облдержадміністрація докладе максимум зусиль, щоб вибори Президента України на Сумщині відбулись належним чином у стабільній суспільній ситуації.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення