Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

До реального позбавлення волі засуджено двох військовослужбовців за викрадення військового майна

До реального позбавлення волі засуджено двох військовослужбовців за викрадення військового майна
13505 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено за викрадення військового майна майора ЗСУ, офіцера Оперативного командування "Північ" та cержанта військової служби за контрактом.

   Установлено, що група військовослужбовців на чолі з вказаним старшим офіцером у жовтні 2020 року під час проходження військової служби за попередньою  змовою таємно проникли до апаратної станції радіорелейного зв’язку Р-414МУ та викрали військове майно, а саме -  спеціальні ноутбуки з відповідними серійними номерами, які у подальшому здали в ломбард і отримали взамін грошові кошти.

   Завдяки заходам, вжитим правоохоронцями за процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, місцезнаходження майна встановлено. Збитки в сумі понад 200 тисяч гривень відшкодовані під час досудового розслідування.

   30.08.2021 Деснянський районний суду м. Чернігова визнав обох військовослужбовців винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України. Урахувавши активне сприяння обвинуваченими розкриттю даного злочину,  повне відшкодування ними збитків, та вчинення злочину вперше унаслідок збігу сімейних обставин (тяжка хвороба дитини), суд призначив обвинуваченим покарання - 1 рік тримання у дисціплінарному батальйоні кожному.

   Таким чином, суд погодився з думкою державного обвинувача про те, що враховуючи обставини злочину, саме такий вид покарання забезпечить засудженим не тільки кару, а й виправлення, а також запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень як засудженими, так і іншими особами.

 

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

Теги: Чернігівська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону,засуджено,майор ЗСУ,сержант ЗСУ

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео