Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Київська обласна прокуратура забезпечила повернення у державну власність земельних ділянок лісогосподарського призначення вартістю 126 млн грн

Київська обласна прокуратура забезпечила повернення у державну власність земельних ділянок лісогосподарського призначення вартістю 126 млн грн
26833 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки наполегливій позиції Київської обласної прокуратури забезпечено виконання судового рішення щодо повернення земельних ділянок площею майже 6 га та ринковою вартістю 126 млн грн у власність держави.

Прокуратурою встановлено, що розпорядженням Київської обласної державної адміністрації відведено у приватну власність громадян 7 земельних ділянок лісогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на території Щасливської сільської ради Бориспільського району.

Відведення у приватну власність вищезазначених земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні належать до земель державної власності. Також законодавством не передбачено можливості отримання у приватну власність земель лісогосподарського призначення для потреб, не пов’язаних із веденням лісового господарства.

У зв’язку з цим прокуратура з позовом звернулася до суду. Наразі вказане судове рішення виконано, право власності на земельні ділянки зареєстровано за державою в особі Кабінету Міністрів України.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео