Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Так званого «смотрящего» за ДУ «Бучанська виправна колонія № 85» судитимуть за встановлення злочинного впливу

Так званого «смотрящего» за ДУ «Бучанська виправна колонія № 85» судитимуть за встановлення злочинного впливу
297472 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом встановлення злочинного впливу (ч. 2 ст. 255-1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 35-річний ув’язнений, підтримуючи «злочинні традиції», ігнорував усі встановлені правила поведінки, чим здобув удавану повагу та авторитет серед інших осіб, схильних до злочинного способу життя, та у зв’язку із цим  отримав статус "смотрящого" за ДУ «Бучанська виправна колонія № 85».

Він здійснював контроль так званого общака - надходження та розподілу матеріальних благ і грошових коштів здобутих злочинним шляхом. Встановив на території виправної колонії правила поведінки серед засуджених та вимагав безумовного їх дотримання, організував проведення азартних ігор. Будь-який спротив з дотримання встановлених правил поведінки негайно подавлявся обвинуваченим шляхом застосування фізичного та морального насильства.

Досудове розслідування здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео