Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура домоглась стягнення з підприємства, відповідального за благоустрій узбережжя Азовського моря, понад 2,2 млн грн

Прокуратура домоглась стягнення з підприємства, відповідального за благоустрій узбережжя Азовського моря, понад 2,2 млн грн
284577 ПЕРЕГЛЯДІВ
Господарським судом Донецької області задоволено у повному обсязі позовні вимоги Лівобережної окружної прокуратури в інтересах держави в особі Департаменту капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації щодо стягнення з підрядної організації понад 2,2 млн грн.
 
Судом встановлено, що у 2018 році між департаментом та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір на виконання робіт з установки насосних каналізаційних станцій, трансформаторних підстанцій та улаштування тротуарів у прибережній зоні відпочинку в Орджонікідзевському районі м. Маріуполя.
 
Проте, всупереч умовам договору, підрядником у зазначений строк не освоєно та замовнику не повернуто авансові кошти, що надійшли на рахунок підприємства, у сумі понад 2,2 млн грн. За їх стягненням на користь державної установи прокуратура звернулась до суду.
 

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео