Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Київщині викрито нелегальний канал постачання алкоголю та тютюнових виробів сумнівної якості до торговельних мереж області (ФОТО)

На Київщині викрито нелегальний канал постачання алкоголю та тютюнових виробів сумнівної якості до торговельних мереж області (ФОТО)
366371 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури у м. Фастів ліквідовано мережу незаконного збуту недоброякісних тютюнових виробів без марок акцизного податку та фальсифікованих алкогольних напоїв (ч. 2 ст. 199, ч. 2 ст. 204 КК України)

За даними слідства, група осіб облаштувала на території міста Фастів підпільний оптовий склад алкогольної продукції та тютюнових виробів іноземного виробництва без марок акцизного податку. Вказаний контрафакт реалізовувався через мережу роздрібної торгівлі на території Фастівського та Білоцерківського районів.

 

За результатами проведення санкціонованих обшуків, правоохоронцями вилучено близько 43000 пачок цигарок орієнтовною вартістю понад 1 млн грн, 185 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та чорнові записи, що підтверджують факт збуту підакцизних товарів.

 

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Київській області ДСР Нацполіції України.

 На даний час у рамках кримінального провадження вживаються заходи щодо призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення всіх осіб, причетних до злочинної діяльності, з метою притягнення їх до відповідальності.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео