Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чоловік вбив товариша сокирою на Херсонщині

Чоловік вбив товариша сокирою на Херсонщині
286016 ПЕРЕГЛЯДІВ

Приблизно в грудні 2020 року житель одного з селищ Костянтинівської громади Каховського району завдав декілька фатальних ударів по голові своєму другу.

 

Отже, страшна подія трапилася в будинку 63-річного чоловіка, який запросив в гості свого приятеля віком 36 років. Під час вживання алкогольних напоїв між ними виникла словесна перепалка, яка переросла в конфлікт. Тому 36-річний чоловік декілька разів вдарив господаря дома сокирою, який від завданих травм скінчився прямо на місці. Правопорушник в стані афекту сховав засіб вбивства у городі й стрімко втік.

 

Працівники оперативно-розшукової служби швидко приїхали на місце злочину. Після огляду і зафіксування всіх деталей, почали опитування місцевих жителів. Вони сказали, що 63-річний чоловік мешкав сам і часто випивав зі своїми знайомими.

 

В ході слідчих дій злочинця було розшукано — він весь цей час знаходився в підсобці. Проте чоловік майже відразу признав свою провину і сказав, що вони дуже сильно посварилися тоді, господар будинку навіть підняв ніж на нього. А він своєю чергою взяв сокиру та завдав кілька пошкоджень чоловіку.

 

Наразі відомо, що суд визнав 36-річного винним і йому передбачено покарання у вигляді утримання під вартою терміном 8 років і 6 місяців.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео