Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

До 10 000 доларів США за «кришування» - на Донеччині викрито злочинне угруповання

До 10 000 доларів США за «кришування» - на Донеччині викрито злочинне угруповання
329501 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 6 учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі, грабежі, поєднаному з насильством, розбійному нападі, вимаганні, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст.189 КК України). 

                    
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що з вересня 2021 року 7 мешканців м. Маріуполя віком від 25 до 38 років організували злочинну схему з систематичного вимагання у місцевих мешканців та підприємців грошових коштів за «кришування». Свій так званий захист зловмисники оцінювали у розмірі від 800 до 10 000 доларів США. Тим, хто відмовлявся сплачувати їм «данину», правопорушники погрожували фізичною розправою.
 
Зокрема, у листопаді зловмисники на вулиці по серед білого дня напали на 30-річного підприємця, який відмовився платити їм грошові кошти та, побивши його, заволоділи 1600 грн.
 
22 грудня 2021 року під час одержання у центрі Маріуполя так званої данини від 24-річного місцевого мешканця двох чоловіків затримано у порядку ст. 208 КПК України. У нападників вилучено 10 500 грн, які вони відібрали у потерпілого.
 
Наразі вирішується питання щодо обрання зловмисникам запобіжного заходу та повідомлення про підозру ще одному фігуранту.
 
Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області за оперативного супроводу  Головного управління Служби Безпеки України в Донецькій області та Управління стратегічних розслідувань в Донецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.
 
  Відео за посиланням"> 

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео