Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Навчають дітей воювати - на Донеччині заочно судитимуть засновника військово-патріотичних клубів «ДНР»

Навчають дітей воювати - на Донеччині заочно судитимуть засновника військово-патріотичних клубів «ДНР»
385136 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт в порядку спеціального досудового розслідування стосовно 51-річного мешканця м. Горлівки, який обвинувачується у сприянні діяльності терористичної організації, керівництві не передбаченими законами України воєнізованими формуваннями та втягуванні неповнолітніх у злочинну діяльність (ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 260, ч. 1 ст. 304 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2015 році чоловік створив на тимчасово окупованій території Донецької області громадський військово-патріотичний рух «Молода гвардія Донбасу», а у 2016 році - військово-патріотичний клуб «Спартанці». До вказаних  незаконних формувань приймають хлопців та дівчат віком від 8 до 18 років, яких виховують на ідеях сепаратизму та неоімперської геополітичної доктрини «Руський мир», формуючи ненависть до України.
 
     
     
 
Зокрема, під керівництвом обвинуваченого неповнолітні проходять військову підготовку для подальшої служби у структурних підрозділах і збройних формуваннях окупаційної адміністрації РФ та у так званій республіканській гвардії «ДНР», де навчаються навичкам рукопашного бою і користуванню вогнепальною зброєю. Дітей привчають захищати інтереси окупантів ціною власного життя.   
 
     
 
Обвинувальний акт спрямовано до Слов’янського міськрайонного суду.
 
Судитимуть правопорушника заочно. Максимальне покарання за санкціями статей – 15 років позбавлення волі.

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео