Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Судові охоронці Донеччини розпочали забезпечувати охорону й безпеку в Авдіївському міському суді, який вперше за 8 років відновив свою роботу

Судові охоронці Донеччини розпочали забезпечувати охорону й безпеку в Авдіївському міському суді, який вперше за 8 років відновив свою роботу
379744 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Служби судової охорони розпочали сьогодні, 26 січня, забезпечувати охорону й безпеку в Авдіївському міському суді Донецької області.

Роботу Авдіївського міського суду Донецької області після вимушеної майже восьмирічної перерви, спричиненої активними бойовими діями, було відновлено 20 січня 2022 року.

У зв’язку з тим, що Авдіївський міський суд розпочав проведення підготовчих заходів до повноцінної роботи та відновлення здійснення правосуддя, Головою Служби судової охорони Валерієм Бондарем було ухвалено рішення забезпечити охорону та безпеку цієї судової установи.

Сьогодні вранці судові охоронці Донеччини приступили до виконання завдань з підтримання громадського порядку в Авдіївському міському суді.

Начальник Територіального управління Служби у Донецькій області полковник Служби судової охорони Андрій Єпур зустрівся із суддею Сергієм Проніним, якого              рішенням Вищої ради правосуддя відряджено до Авдіївського міського суду, представив йому своїх підлеглих, ознайомив із завданнями, що покладаються на судових охоронців, та обговорив питання організації якісної охорони судової установи і взаємодії.

Варто додати, що повноцінна робота Авдіївського міського суду з розглядом справ та проваджень розпочнеться 11 лютого цього року. 

Теги: Служба судової охорони, ССО,судова охорона

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео