Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Виховував» ременем і гумовими капцями – на Донеччині чоловіку повідомлено про підозру у катуванні 4-річної дитини

«Виховував» ременем і гумовими капцями – на Донеччині чоловіку повідомлено про підозру у катуванні 4-річної дитини
423113 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури чоловіку повідомлено про підозру в умисному заподіянні сильного фізичного болю та морального страждання шляхом нанесення побоїв з метою покарати потерпілого за дії, скоєні ним, у вчиненні яких він підозрюється, а також з метою його залякування, тобто у катуванні (ч. 1 ст. 127 КК України).
За даними слідства, 26 серпня 2022 року мешканець м. Дружківки, перебуваючи в будинку колишньої дружини, звинуватив їх спільного 4-річного сина у тому, що хлопчик під час відвідування бабусі погано себе поводив, бешкетував та не звертав уваги на її зауваження.
Під час «виховного процесу» батько декілька разів вдарив дитину по сідницях шкіряним ременем та гумовими капцями, а коли той через деякий час не послухався і його, знову побив капцями. Усього хлопчик зазнав близько 20 таких ударів.
Окрім крововиливів та синців в області сідниць і стегон лікарі зафіксували у потерпілого закриту черепно-мозкову травму зі струсом головного мозку та сліди інших тілесних ушкоджень, отриманих раніше.
Наразі призначено ряд судових експертиз та проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на з’ясування усіх обставин кримінального правопорушення.
Досудове розслідування триває.
За жорстоке ставлення до власної дитини горе-батькові загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео