Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За матеріалами СБУ суд арештував майно російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України

За матеріалами СБУ суд арештував майно російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України
397851 ПЕРЕГЛЯДІВ

За матеріалами СБУ суд арештував майно російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України.

Рішення суду стосується шістьох компаній з виробництва і дослідження бурової техніки, а також виготовлення аграрної продукції у Київській та Сумській областях.

Загальна вартість активів 60 млн грн. 

Сердюк є власником «московського дослідного заводу бурової техніки» та «Гідроінжбуду» і входить до найближчого оточення керівників фінансово-промислових груп кремля. 

Значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф. Зокрема, на навчальні центри рф, де росіяни випробовували власну бойову авіацію та ракетне озброєння.

 Щоб приховати свій бізнес в Україні після повномасштабного вторгнення, Сердюк намагався «переписати» власні підприємства на дев’ятьох представників підконтрольних комерційних структур.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео