• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. За позовом прокуратури в дохід держави стягнуто сільськогосподарську продукцію вартістю понад 12 млн грн
За позовом прокуратури в дохід держави стягнуто сільськогосподарську продукцію вартістю понад 12 млн грн
  • Прокуратура Київської області
  • 27 вересня 2023, 12:31
  • 400803

За позовом прокуратури в дохід держави стягнуто сільськогосподарську продукцію вартістю понад 12 млн грн

За позовом прокурорів Броварської окружної прокуратури суд визнав недійсним договір про надання сільськогосподарських робіт і додаткові угоди до нього. Також рішенням суду з державного та приватного підприємств стягнуто в дохід держави всю отриману за правочинами сільгосппродукцію вартістю понад 12 млн грн.

Прокурори у суді довели, що в 2020 році державне підприємство, в порушення законодавства про публічні закупівлі, уклало договір підряду з приватним підприємством про надання сільськогосподарських робіт. Згодом підписали додаткову угоду, якою повністю змінено текст та суть первинного договору.

Фактично нова редакція договору підряду є прихованим договором про спільну діяльність, і його укладення потребувало погодження з Фондом державного майна України.

На його підставі підрядник отримав 90% продукції, вирощеної на землях державної власності, а держпідприємство – 10%. Відтак держава опинилася у невигідному становищі.

З огляду на порушення законодавства прокуратура стала на захист інтересів держави. Господарський суд Київської області задовольнив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє