Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Псевдоначальниці відділу у справах дітей окупованого Маріуполя повідомлено про підозру

Псевдоначальниці відділу у справах дітей окупованого Маріуполя повідомлено про підозру
207440 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

У жовтні 2023 року мешканка м. Маріуполя  погодилась співпрацювати з окупантами. Колишня спеціалістка відділу у справах дітей міської ради обійняла псевдопосаду начальниці відділу у справах сім’ї та дітей адміністрації так званого Орджонікідзевського району міста.
 
 
 
«Чиновниця» організовує роботу ввіреного їй незаконного підрозділу окупаційної влади. Вона укладає договори, угоди й контракти з підприємствами та установами, які перебувають під контролем росіян. Про виконання поставлених завдань з нібито захисту інтересів дітей, що мешкають в окупованому регіоні, підозрювана регулярно рапортує керівництву «адміністрації».
 
Стосовно громадянки, яка наразі перебуває у розшуку, слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях здійснюється досудове розслідування.
 
Максимально їй загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео