Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Експерс-курс з прав людини» для здобувачів вищої освіти навчальних закладів переміщених з тимчасово окупованих територій

«Експерс-курс з прав людини» для здобувачів вищої освіти навчальних закладів переміщених з тимчасово окупованих територій
84253 ПЕРЕГЛЯДІВ

26- 28 березня 2019 року на базі читальної зали №1  головного навчального корпусу Донецького юридичного інституту МВС України проходив «Експрес- курс з прав людини», організований за підтримки Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

Метою тренінгу було ознайомлення з положеннями Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, отримати практичні знання щодо механізму захисту прав і свобод громадян у Європейському суді з прав людини.

Тренінг проводився Програмним директором Українського інституту з прав людини (екс-омбудсменом України) Лутковською Валерією та співзасновницями Українського інституту з прав людини Лук’яненко Жанною та Кушнір Іриною. Також серед організаторів був Сергій Марущенко координатор з питань взаємодії з національними інституціями, який розповів про те, що інформація яким чином Європейський суд вирішує ті чи інші питання, які пов’язані з військовими конфліктами, з іншими прикладами масових внутрішніх переміщень інших держав.

Трьохдневний тренінг пройшов дуже в теплій і радісній атмосфері, всі учасники отримали багато позитивний емоцій, а також закріпили свої знання. Фінальний етап тренінгу з проведенням Moot Court відбуватиметься в місті Києві. Бажаємо учасникам успішного використання у повсякденній практиці набутих знань. Окрема подяка організаторам та тренерам тренінгу, сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення