Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Два роки обмеження волі за телефонне шахрайство

Два роки обмеження волі за телефонне шахрайство
28765 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вироком Ріпкинського районного суду Чернігівської області від 20.06.2019 обвинуваченого визнано винуватим у заволодінні чужим майном шляхом обману (ч. 1 ст. 190 КК України).

В судовому засіданні прокурором Ріпкинського відділу Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що умовно-достроково звільнившись з місць позбавлення волі, обвинувачений зателефонував на мобільний номер потерпілої, який дізнався від співкамерника під час відбування покарання. Розмова почалась зі слів: «Доброго дня. Ваш син потрапив в ДТП. Потрібні гроші на лікування потерпілої». 

Не роздумуючи, злякана жінка перерахувала на банківську картку шахрая грошові кошти у сумі 7 900 грн. В подальшому дізналась, що це був обман.

У скоєному чоловік свою провину визнав у повному обсязі, проте суд врахував, що злочин вчинений у період умовно-дострокового звільнення. 

Відтак, вироком суду шахрая засуджено до покарання у виді 2 років обмеження волі. Так з урахуванням не відбутого покарання, чоловіку остаточно призначено до відбуття 3 роки 6 місяців позбавлення волі.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури 

 

Теги: шахрайство,прокуратура,вирок

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео