Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Прокуратура наполягає на примусовому лікуванні жінки, яка «мінувала» аеропорт «Жуляни»

Прокуратура наполягає на примусовому лікуванні жінки, яка «мінувала»  аеропорт «Жуляни»
112596 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київською місцевою прокуратурою № 9 скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 38-річної жительки Київської області, яка зробила хибне повідомлення про підготовку вибуху в міжнародному аеропорту «Жуляни».

 

В кінці квітня цього року на лінію екстреного виклику поліції «102» надійшло повідомлення про підготовку вибуху в міжнародному аеропорту «Жуляни».

 

При перевірці вказаного об’єкту було встановлено, що інформація про підготовку вибуху не відповідає дійсності та є завідомо неправдивою.

 

Оперативними заходами  «мінерку» вдалося встановити та затримати. Нею виявилася жінка, яка перебуває на обліку у психіатричній лікарні.

 

Враховуючи хронічне психічне захворювання громадянки, Київською місцевою прокуратурою № 9 скеровано до Солом’янського районного суду клопотання про застосування до підозрюваної примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу.

 

Прес служба прокуратури міста Києва

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення