Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Правоохоронці викрили та попередили вчинення умисного вбивства

Правоохоронці викрили та попередили вчинення умисного вбивства
23425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітники Головного слідчого управління Нацполіції під супроводом працівників СБУ та процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури провели спецоперацію. У ході якої було викрито та  попереджено вчинення умисного вбивства на замовлення.

Правоохоронці затримали замовницю злочину. Замовником убивства виявилася жителька Київської області, яка замовила вбивство коханки свого чоловіка. За даний злочин жінка готова була заплатити 10 тисяч доларів. Відтак з метою реалізації запланованого вбивства жінка заплатила виконавцю майже 4 тисячі доларів та передала усі данні жертви.

Зловмисницю було затримано саме в момент передачі іншої частини коштів, сума якого становила понад 6 тисяч доларів. Тепер жінці загрожує до 15-ти років ув’язнення або довічне ув’язнення.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення