Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпровщині працівники внутрішньої безпеки НПУ викрили осіб, які збували та виготовляли наркотик метамфетамін.

На Дніпровщині працівники внутрішньої безпеки НПУ викрили осіб, які збували та виготовляли наркотик метамфетамін.
26099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки була одержана інформація про осіб, які займаються незаконним обігом наркотиків. Після перевірки встановили, що це особи, віком 28-37 років, які є мешканцями Дніпра.

Відомо, що зловмисники збували речовину у розмірі 1,5 кілограм за тиждень.

Оперативники Дніпровського управління ДВБ, Управління стратегічних розслідувань у Дніпровській області ДСР НПУ та слідчі поліції ГУНП після ухвалення суду провели 10 санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів наркогрупи та за адресами збуту.

У організатора наркотичного бізнесу було виявлено сліп-пакет з кристалічною речовиною та в автомобілі знайдено близько 95 тисяч гривень, посвідчення, яке схоже на посвідчення працівника поліції та декілька державних номерних знаків.

В його колеги – також учасника групи, було вилучено 62 тисячі гривень, зброю, засоби для вживання наркотиків та посвідчення, яке також схоже на поліцейське.

Після експертиз будуть виявлені подальші слідчі дії що до обрання запобіжного заходу для лідера наркогрупи.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення