Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вирок суду обвинуваченому у вбивстві військовослужбовцю – 7 років ув’язнення

Вирок суду обвинуваченому у вбивстві військовослужбовцю – 7 років ув’язнення
182427 ПЕРЕГЛЯДІВ

  За публічного обвинувачення військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з бригад ЗСУ.

   Обвинуваченням доведено, що вказаний військовослужбовець в порушення військових статутів та Законів України без поважних причин був відсутній на службі з 27.11.2017.

   08.01.2018, під час побутового конфлікту з рідним братом, контрактник вчинив бійку, в ході якої наніс йому три колото-різаних рани. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

   Білоцерківський міськрайонний суд Київської області беззаперечно погодився із доказами, зібраними військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону та визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 121 та ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України.

   Вирок суду дезертиру-вбивці - 7 років позбавлення волі.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова прокуратура,Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону,вирок суду,позбавлення волі,військовослужбовець,вбивство,дезертир

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення