Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військовослужбовця засуджено на Вінниччині за збут психотропних речовин

Військовослужбовця засуджено на Вінниччині за збут психотропних речовин
18243 ПЕРЕГЛЯДІВ

   За публічного обвинувачення військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України прапорщика ЗСУ засуджено за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин.

 

   В грудні 2019 прапорщик однієї з військових частин, що дислокована на Вінниччині, був затриманий військовою прокуратурою за неодноразовий збут психотропної речовини – амфетаміну.

 

   Під час санкціонованого судом обшуку у помешкані затриманого виявлено особливо небезпечні наркотичні засіби - канабіс та амфетамін.

 

   21.05.2020 Вінницький міський суд Вінницької області прийняв до уваги докази сторони обвинувачення – військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України та визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 307 КК України, ч.2 ст. 307 КК України та ч.2 ст.309 КК України.

 

   Вироком суду прапорщика-наркоторговця засуджено до двох років тримання у дисциплінарному батальйоні.

 

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Теги: Військова прокуратура, Військова прокуратура Вінницького гарнізону,Військова прокуратура Центрального регіону України,вирок суду,дисбат,прапорщик ЗСУ,амфетамін

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення